شما اینجا هستید: صفحه اصلی پروسه ها میکرودرم ابریژن

pasargad beauty clinic

میکرودرم ابریژن

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

ميکرودرم ابريژن اولين بار در سال 1985 در ايتاليا مورد استفاده قرارگرفت سپس در بيشتر کشورهای اروپايي و بعد از آن در کشورهای آمريکايي و آسيايي مورد استفاده قرارگرفت .امروزه ميکرودرم ابريژن بي خطرترين ، راحت ترين و بدون عارضه ترين روش درمان بسياري از ضايعات پوستي و تأمين سلامت پوست است لذا اولين انتخاب پزشکان آمريکايي،اروپايي و آسيايي در درمان مؤثر موارد زير مي باشد:

اسکارهاي آکنه ( جاي جوش )

چين و چروک ها

خطوط دور لب و پيشاني

پيري زودرس

لکه هاي پيگماني پوست

لکه هاي ناشي از افزايش سن

پوستهاي مستعد آکنه( جوش)

جوشهاي سر سياه

پوستهاي ملتهب

اين روش درماني کاملاً منحصر به فرد مي باشد چرا که ميکرودرم ابريژن کاملاً بهداشتی، بدون درد و بي خطر است و بدين سبب آنرا

( لايه برداري وقت ناهار ) مي گو يند که به مفهوم سرپايي و کوتاه بودن طول عمل و در عين حال بدونLunch Time Peel

عارضه و بی دردسر بودنش را در بر دارد ضمن اينکه شما مي توانيد به امور روزمره تان بپردازيد چرا که هيچگونه قرمزي شديد و مداوم روی پوست به جا نمی ماند و حتی بلافاصله بعد از آن انجام آرايش ممکن می باشد.

اثرات و نتايج درماني:

اولين وسريعترين اثر قابل مشاهده ، رفع خستگی در پوست و ايجاد شادابي و طراوتی وصف ناشدنی است.طی عمل ميکرودرم ابريژن ، لايه های مرده و آسيب ديده سطح پوست برداشته مي شوند لذا پوست تازه و سالم به سطح مي رسد ضمناً اين لايه جديد امکان جذب سرمهای زيبايي، لوسيونها، کرمها و داروهای پوستی را 4 تا 6 برابر افزايش داده ، اثرات آنها را بسيار بيشتر مي نمايد.

ميکرودرم ابريژن با تحريک خونرساني و نوسازی سلولهاي پوستی سبب تحريک توليد و نوسازی کلاژن( اسکلت پوست ) مي گردد و در نتيجه طي دوره درمان کامل روند پيري در پوست متوقف شده ، چين و چروکها رفع شده يا بسيار کاهش مي يابند و پوست روشن تر ،شاداب تر و با قوامي بيشتر نصيب شما خواهد شدلکه های حاصل از حاملگی ، آفتاب سوختگی و.... نيز تا 40% برطرف شده نهايتاً چهره ای با طراوت و زيبا فراهم خواهد آمد. لازم به ذکر است که اثربخشی ميکرودرم ابريژن در مواردی مانند جای جوشها حد اکثر تا پنجاه درصد ميباشد.

تعداد جلسات و طول دوره درمان :

تعداد جلسات درمان شش جلسه و فاصله بين دو جلسه يک هفته مي باشد لذا طول دوره درمان 6 هفته خواهد بود.


مرکز پاسارگاد جهت مشاوره و در صورت نیاز انجام پروسه های زیبایی در خدمت شماست

بلوار کاشانی - ایستگاه مهران - ساختمان 91 - طبقه چهارم - واحد 12 تلفن : 44149919 و44149909