Recell تراپی چیست؟


RECELL تراپی ، درمانی جديد برای ويتيليگو ( برص يا پيسی )

. دکتر حسن عسگری (لیزرمن – مزوتراپیست )

Recell تراپی با اسپری روی پوست یک فن آوری جدید است که به شما اجازه بازسازی ، بازیابی و جوانسازی مناطقی از پوست آسیب دیده یا تغییررنگ یافته با استفاده از پوست جدید و سالم خودتان را می دهد.

Recell تراپی می تواند در ترکیب با دیگر فن آوریهای بازسازی پوستی در طی جراحی زیبایی برای ترمیم و کاهش ایجاد اسکار به کار رود.

از مرکز ما درباره امکان استفاده از این روش و مناسب بودن آن برای مشکل پوستی تان سؤال کنید.(44149909 , 44149919)

Recell تراپی به طور موفقيت آميزی در مواد زير مؤثر است:

1- درمان جای جوش یا آکنه 2- درمان مناطق تغییر رنگ داده پوست که شامل مناطق تیره یا روشن می شود. 3- بازگرداندن رنگدانه پوست به بیمارانی که دچار بیماری ویتیلیگو ( برص یا پیسی ) ماندگار می باشند.4- درمان اسکار ( جای زخم) سوانح ، سوختگیها ، جراحی و علل دیگرو بازگرداندن قوام و رنگ پوست. 5- بازگرداندن رنگدانه و قوام پوست مناطق آسیب دیده با جراحت یا در اثر درمان پیلینگ شیمیایی یا لیزر.

Recell تراپی چگونه عمل می کند؟ این روش با تحت کنترل درآوردن توانایی ذاتی بدن به نوسازی و بازسازی بافت بدن پرداخته و با در دست گرفتن پروسه جوانسازی پوست عمل می کند.

Recell تراپی سریع و ساده است. یک تکه خیلی کوچک از پوست سالم خودتان که در ابعاد و ضخامت یک تمبرپست می باشد برداشته می شود ( بیوپسی) این تکه پوست ( بیوپسی ) در کیت پروسه قرار می گیرد .این کیت سلولهای سالم در حال رشد را جدا می کند و سپس این سلولها در یک مایع معلق می شوند ( سوسپانسیون).این سوسپانسیون شامل تمام سلولهای پوستی است که برای تحریک پوست سالم به رشد لازم می باشد.این سوسپانسیون فقط شامل سلولهای پوستی خودتان می باشد و هیچ ماده شیمیایی یا هورمون رشدی به آن اضافه نشده است .پروسه های نوسازی و بازسازی طبیعی بدن همه آن چیزی را که برای رشد مجدد پوست جدید شما لازم است مهیا می کنند.منطقه تحت درمان با استفاده از درم ابریژن برای برداشت سلولهای مسن ، آسیب دیده یا پوست تغییر رنگ داده شده آماده می شود سپس سلولهای سالم فعال شده پوست شما در سوسپانسیون سلولی به روی منطقه آماده شده اسپری می شود.سلولهای سوسپانسیون اسپری شده سریعاً تکثیر و در منطقه آماده شده پخش می شوندو در طی 7-5 روزباعث ایجاد یک پوست سالم می شوند.در طی این دوره منطقه تحت درمان با یک پانسمان خاص محافظت می شود.

آيا اين درمان آسيبی به بدن وارد می نمايد؟Recell تراپی پروسه ای با کمترین تهاجم است که با بیحسی موضعی مناسب به کار می رود.و در اکثر قریب به اتفاق موارد بیماران هیچگونه ناراحتی را در طی پروسه و در طی دوره درمان احساس نمی کنند.

بعد از Recell تراپی به چه توصيه هايی بايد عمل کرد؟ پزشک توصیه هایی برای بعد از درمان خواهد داشت که شامل استفاده از ضد آفتاب ها می باشد.اما به عنوان یک قانون کلی پانسمان محل درمان باید توسط پزشک معالج پس از 7-5 روز ( زمانی که پوست اصلاح شده است )برداشته شود.

دوره استراحت پس از Recell تراپی چقدر است ؟چه زمانی فرد می تواند به کار و فعالیتهای اجتماعی باز گردد؟ این بستگی به منطقه تحت درمان دارددر اکثر موارد نگهداری از منطقه تحت درمان تا هر زمان که نیاز باشد قابل انجام است و فرد می تواند به فعالیتهای روزمره بپردازد.

نتايج چه زمانی قابل رؤيت است؟این بستگی به علت استفاده از Recell تراپی دارد بلافاصله سلولها شروع به تکثیر کرده و اولین لایه پوست طی 7 روز تشکیل خواهد شد.سلولها صخامت مناسب ایجاد کرده و سلولهای رنگدانه دار ( ملانوسیت ) شروع به آزادسازی ملانین می کنندکه باعث ایجاد رنگ پوست می شود.رنگدانه دار شدن پوست تا بهبودی کامل چند ماه به طول می انجامد.

 

مرکز پاسارگاد جهت مشاوره و در صورت نیاز انجام پروسه های زیبایی در خدمت شماست

بلوار کاشانی - ایستگاه مهران - ساختمان 91 - طبقه چهارم - واحد 12 تلفن : 44149919 و44149909